Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra.

14. Kodėl?

  1. Siekiu ugdyti vaiką visapusiškai.
  2. Todel ,kad išaugtų visavertis žmogus
  3. Pagal situaciją
  4. Bet koks lavinimo žingsnis veda link tobulybės.
  5. Nes tai gerina komunikaciją.
  6. Nes vaikas domisi viskuom ...viena veikla pabosta
  7. Šiuo metu vaikas komunikuoja užduodamas klausimus, kurie jam įdomūs.
  8. Neakcentuojam nė vieno metodo, tiesiog kartais skaitom, kartais rašom ir t.t
  9. :-)
  10. Pedagoginė patirtis