Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra.

6. Kodėl taip manote?

  1. Komunikacija tai bendravimas, o bendrauti galima įvairiai. Kalbant, gestais, žaidžiant.
  2. Nes tokio amžiaus vaikams reikalinga įvairiapuse informacija
  3. Viskas formuojasi iš šeimos.
  4. Kartais šeimoje perduodame informaciją, kartais aptariame patirtis, visa tai vyksta tiek žodiniais ženklais, tiek įvairiais signalais.
  5. Visi žmones mokinasi vieni iš kitų taip ir vaikai mokinasi iš tėvų juos mėgdžioja stebi.
  6. Komunikuojame dalindamiesi ir informacija, ir patirtimi, ir kitais ženklais
  7. Tėvai auklėja vaikus, rodydami savo pvz.,taip pat perduodami informaciją, gautą iš kažkur kitur
  8. Su vaikais būtinas pilnavertis bendravimas
  9. tinka vusi teiginiai
  10. Nes kazko vieno tiesiog nepakanka