Komunikacija tai bendravimas, o bendrauti galima įvairiai. Kalbant, gestais, žaidžiant.
Nes tokio amžiaus vaikams reikalinga įvairiapuse informacija
Viskas formuojasi iš šeimos.
Kartais šeimoje perduodame informaciją, kartais aptariame patirtis, visa tai vyksta tiek žodiniais ženklais, tiek įvairiais signalais.
Visi žmones mokinasi vieni iš kitų taip ir vaikai mokinasi iš tėvų juos mėgdžioja stebi.
Komunikuojame dalindamiesi ir informacija, ir patirtimi, ir kitais ženklais
Tėvai auklėja vaikus, rodydami savo pvz.,taip pat perduodami informaciją, gautą iš kažkur kitur
Su vaikais būtinas pilnavertis bendravimas
tinka vusi teiginiai
Nes kazko vieno tiesiog nepakanka