10. Kodėl taip manote?
- 4-5m vaikai dar neskaito, jie klausosi, kalba.
- Ikimokykliniame amžiuje, vaikas geba klausyti ir kalbėti.
- Nes klausymas ir kalbėjimas vyksta kur kas dažniau nei rašymas ar skaitymas
- Ikim. a. ne visi vaikai skaito ir rašo.
- Tokio amžiaus vaikai paprastai patys neskaito ir nerašo, todėl mes aplinkiniai turime jiems skaityti ir su jais bendrauti.