Nes vasarą yra pagrindinis darbo metas. Po jo norisi keliauti, kol orai dar šiltesni.
Daugiausiai laisvo laiko.
Nes tada turiu atostogas
Keliauju visus metus, bet dažniausiai renkuosi vasarą, nes tuo metu yra atostogos universitete.
Nera konkrecios priezasties, tiesiog patinka pavasaris.
reikia mažiau rūbų, mažiau daiktų ir šilta
Prailginu silta sezona
Nes turiu daugiausiai laisvo laiko. Ir orai palankesni.
Geras oras, daugiau siūlomų pramogų, nereikia apsikrauti šiltais rūbais.
Mano darbo pobudis tas, kad vasarą atostogų neduoda, tai pagrinde žiemą atsotogauju..