Šiuo metu nepageidauju jokių.
Visko užtenka, tik galbūt labiau reikėtų stiprinti jau dabar siūlomas paslaugas, tokias kaip viešasis transportas ar dviračių takai.
Neturiu nuomones
.
Daugiau dviračių takų, tvarkingesnių šaligatvių.
Daugiau automobilių parkavimo vietų prie daugebučių.
Švietimo gerinimo
Jokių
ikimokylinio ugdymo įstaigu vietų stokos
Jokių