22. Kaip sekėsi atlikti aptarnavimo ritualus parduotuvėse šventiniu laikotarpiu? Su kokiais iššūkiais teko susidurti?
Pasikvepinti stengiamės pasiūlyti kiek vienam, kai žmonės laukė eilėje vaišinome saldainiais ir dovanojome kvepiančias apyrankes. Užklausus kliento apie lojalumo kortelę. neturintys atsisakydavo įsigyti dėl tos priežasties, kad 2 EUR reikia išnaudoti iki gruodžio 31 d.
Gruodžio pradžioje dar stengėmės daryti visus mūsų aptarnavimo ritualus, tačiau prasidėjus šventiniai prekyba ritualai nebuvo daromi, kadangi srautai dideli ir mūsų noras buto prieiti prie kiekvieno kliento.
Klientai buvo susikoncentravę į dovanas, norėjo greičiau nusipirkti susipakuoti ir eiti ruoštis Kalėdoms.
Tiesiog greito aptarnavimo norėjo!
Pagrindinis ritualas tai pasikvėpinimas. Daugiau kažką daryti, nėra nei galimybių, nei vietos.
Per patį piką nuo 18 d. iki 24 d. neatlikinėjome aptarnavimo ritualų.