Kalėdinė apklausa 2019

22. Kaip sekėsi atlikti aptarnavimo ritualus parduotuvėse šventiniu laikotarpiu? Su kokiais iššūkiais teko susidurti?

  1. Atlikome pagal situaciją, natūraliai.
  2. Kol srautas nebuvo labai didelis, sekėsi puikiai, ir juostelių rišimas ir service to go darymas, tačiau padidėjus klientų srautui, norėjosi aptarnauti kiekvieną klientą ir palydėjus prie kasos, skubedavome prie kito, todėl ritualai buvo daromi tikrai ne kiekvienam, nes fiziškai tai buvo neįmanoma. Srautui sumažėjus, vėl grįžome prie įprastos veiklos. :)
  3. Aptarnavimo ritualai pilnai vyko maždaug iki vidurio mėnesio, po to kai turėjome didelį srautą žmonių nespėjome visiems dovanoti juostelių ar daryti service to go. Darydavome, bet daug rečiau, nes mūsų dėmesio ir patarimų reikėdavo ne vienam klientui.
  4. Ritualus atlikinėjome tik iki 20d.ir pradėjome vėl 27d.Tas dienas kai buvo didžiausia prekyba dirbdamos tik tryse nespėjome.
  5. Pagrindinis aptarnavimo ritualas šventiniu laikotarpiu- pakvėpinimas. Pagal galimybes dovanojome ir juosteles. Service to go nevyko.
  6. -
  7. Esant didesniam srautui pavykdavo pakvepinti klientus ar papuošti purškiamais blizgučiais.
  8. Iki gruoždio vidurio ir prekyboje, ir ritualų vykdyme viskas vyko yprastai. O kai prasidėjo didysis bumas, juostelių neberišome, tačiau pasikvėpinti, ar pasiryškinti makiažą, jei tik buvo galimybė siūlėme. Visi kiti privalomi aptarnavimo etapai buvo atliekami, juk reikia, kad klientas išeitų iš mūsų parduotuvės šventiniu laikotarpiu ne tik su pilnu maišeliu, bet ir gera nuotaika.
  9. Gruodžio mėnesį galėjom pasisveikinti,atsisveikinti,pasiūlyti pasikvėpinti ar paimti pakvėpintą juostelę ir įsigyti lojalumo kortelę .Ir viskas:)
  10. Šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio vidurio kai kurie ritualai buvo vykdomi dalinai, pagal aplinkybes.