Kalėdinė apklausa 2019

21. Ar šventiniu laikotarpiu turėjote pakankamai darbuotojų? Jei pritrūkote, kiek ir kuriuo laiku?

  1. Turėjome pakankamai darbuotojų.
  2. Gruodžio mėnuo mums prekybininkams dėl darbo valandų yra nedėkingas, kadangi išpuola daug laisvų dienų, to pasekoje turime mažai darbo valandų, sudelioti darbo grafiką yra labai sunku, o dar ima ir suserga komandos narys, tad viską išmuš iš vėžių. Grafikus stengiausi dėlioti taip, kad pačios prekybos įkarštyje merginų kiekis būtų maksimalus. bet vistiek tenka lapkričio menesį merginom duoti daugiau laisvų arba sausį už perdirbtas valandas sukompensuoti laisvomis dienomis.
  3. Taip užteko dirbančių darbuotojų jei nesuserga. Reikėjo perdibti valandas, nes reikėjo paimti (aptarnauoti) pirkėjus.
  4. Turėjome pakankamai, nes dirbome visos viršvalandžius. Tačiau tai yra didžiulis nuovargis, kuris nėra niekuo atperkamas. Todėl kitais metais tikrai reikės darbuotojų papildomai.
  5. Dirbome visos nuo 20 d. iki 23d. Aš pati išdirbau net 9 d. be išeiginių. Gal ir reiktų kitais metais pastiprinimo.