19. Ar sulaukėte klientų, kurie atėjo apsipirkti po priminimo apie trūkstamą apsipirkimo sumą?
Sulaukėme.
Ta pati VIP klientė atejo su klausimu, ar vėl gali pasinaudoti nuolaida.
Tokių klientų nesulaukėme.
Atėjo gal tik keli klientai.
Turėjome tik vieną klientę
Neturime duomenų daug info. Kelis pirkimus matėme.
Buvo atėję 2 klientai. Tačiau sužinoję, kad VIP taps metams laiko, nusprendė, kad neverta. Juos domino ilgesnis VIP statusas.
Tikrai turėjome keletą tokių.
Buvo viena.Bet klientai iš Baltarusijos pasipiktinę,kad negavo tokių pranešimų.
Taip pat mūsų klientai dabar ateina pikti,kad negavo žinučių jog reikėjo panaudoti sukauptus taškus iki metų galo.