18. Kaip sekėsi įgyvendinti dovanėlių įteikimą VIP klientams? Kokie klientų atsiliepimai ir Jūsų pastebėjimai?
Labai mažai apdovanojamų VIP klienčių. Anksčiau jų sąrašas būdavo žymiai ilgesnis. Galėtų dovanėlės būti paprastesnės, bet jų daugiau...kad jaustųsi didinga VIP diena.
Kadangi VIP klientę turėjome tik vieną, ji buvo labai patenkinta, kad tinklas jos nepamiršo ir pasveikino su šventėmis. Tačiau, ji nelabai suprato esmę, vieną dieną atėjusi apsipirko ir gavo nuolaidą, kitą dieną vėl sugrįžo su klausimu ar ir vėl gali naudotis nuolaida (nors buvo informuota, kad nuolaida gali pasinaudoti vieną kartą, atsiimant savo kalėdinę dovaną).
Šiais metais VIP klientų dar neturėjome.
Mūsų VIP klientai,kaip ir kiekvienais metais stebisi dovanų gausa ir jų kokybe:)Vakarėlio mes nedarėme,nes derinomės prie kiekvieno kliento.O vaišes jie mums nešė už gerą ir malonų aptarnavimą.
Buvo gana sunku supakuoti dovanas, produktai buvo labai įvairūs, kelių ženklų- gaudavosi labai nevientisa dovana.
Nebuvo įdėtos atvirutės-pasveikinimai, apie tokias sužinojau tik gavusi dovanas personalui. Jos būtų pridavusios "personalumo',pvz. įrašant kliento vardą.
Ne visi klientai naudojosi 20 proc. nuolaida.
Viskas sėkmingai. Sulaukėme padėkų
Neturime VIP klientų
Mes kvietėme klientus jiems patogiu laiku atsiimti dovanėles. Tačiau atėjo ne visi. Keletas dovanelių liko. Didžioji dalis buvo labai patenkinti, bet buvo ir keletas tokių kuriems atrodė, kad tai visai neįdomu. Vat dėl tokių klientų tai labai skaudėjo širdį, kad nebemoka vertinti mūsų teikiamų gerų emocijų.
Klientų pastebėjimai įvairūs,buvo tokių kur iškraustė maišą salėje ir paprašė pakeisti dovanas,nes tokių prekių nenaudoja:),kiti dėkingi už sveikinimus.