17. Kokių turite pastebėjimų šių metų Kalėdinei puošybai (eglės, dėžutės, langų apipavidalinimas)? Kas patrauklu, ką siūlytumėte keisti? Ar pakankami dekoracijų kiekiai? Parašykite savo pasiūlymus ir pastebėjimus.
Labai gražiai buvo papuoštos didelių parduotuvių langai, labai patraukliai atrodo. Ateičiai norisi panašaus apipavidalinimo mažose parduotuvėse kaip didesnėse. Dekoracijų kiekis pakankamas buvo.
Visko buvo pakankamai, Jūratė iškart gelbėdavo, jei tik ko pritrūkdavome.
Girliandą ant vartų buvo labai graži, ji buvo matoma iš tolo ( gal tik turėjome problemą, jog ji vis atsiklijuodavo).
Kaspinėlių darymas užėme daug laiko, kuriuos reikėjo rišti ant eglių, per vėlai atvažiavo eglei žaisliukai.
Norisi aiškumo:
spalvų derinimui(kiokios dominuoja spalvos), tai ir visos vienodai puošiame.
Mes turėjome naujus žaisliukus, girliandas ant įėjimo, todėl buvome atsinaujinę, gražūs ir stilingi. Visko užteko, nieko nepritrūkome. Ačiū jums už tokį grožį!
Mūsų parduotuvėje buvo pakankamai dekoracijų.
Tik norėjosi ,kad labiau būtų papuoštas įėjimas.