Kalėdinė apklausa 2019

15. Kaip vertinate žemiau išvardytas reklamos priemones? Ar reklama jus pasiekė? Ar atvedė daugiau klientų? Ar ją reiktų kartoti ateinančiais metais?

  1. Klientai kartais patys ateidavo konkrečios prekės iš reklamos. Ateidavo ir su kuponu iš žurnalo. Pačiai įstrigo TV reklama pakankamai dažnai nors ir trumpai rodoma buvo.
  2. Grįžo keli kuponai iš Moters žurnalo, Box Of Beauty parsidavė tik vyriškas, nes jo pridėtinė vertė buvo žymiai vertingesnė nei moteriško Box of Beauty, manau gruodžio mėnesį Box of Beauty neverta turėti, nes ir taip turime daug įvairių rinkinių .Dėl Tv ar kitos reklamos iš klientų atsiliepimų nesulaukėme. Ar kartoti verta negalime atsakyti, bet reklamos ar kažkokių rekalaminių kuponų visuomet reikia :)
  3. Nepasitaikė, kad sakytu jog mačiau ar skaičiau. Klientai buvo susirūpinę Kalėdinėmis dovanomis ir ką padovanoti nei vienas nekomentavo apie reklmą.
  4. Dėžutes su kvapais išpirko visas, tačiau tai buvo daugiau mūsų pačių darbas. Pasiūlymai buvo tikrai geri, ypač vyriškas, todėl judėjo puikiai. Su kuponu kažkiek buvo, negaliu tiksliai pasakyti, grąžnau jums. Bet tai nebuvo daug klientų.Pati reklama buvo labai graži, šilta ir matoma.
  5. Iš žurnalo moteris pas mus labai mažai atėjo su kuponu. Box of beauty pasiteisino, reikėjo dvigubai gauti. Tv reklama labai graži .Dažnai girdėdavau ir M-1 reklamą. Reiktų kartoti kitais metais.