Kalėdinė apklausa 2019

14. Kaip vertinate Kalėdų reklaminę kampaniją? Ar ji buvo matoma? Kokie klientų atsiliepimai? Pasidalinkite įspūdžiais, pastebėjimais ir nuomonėmis (tiek teigiamais, tiek neigiamais).

  1. Reklamą buvo pastebimą visuose reklaminiuose kanaluose. Atsiliepimu iš klientų neturėjome, bet iš matytu reklamų klientai ateidavo konkrečių prekių.
  2. Iš klientų jokių atsiliepimų negirdėjome, gal reklamoje norėtusi užakcentuoti daugiaukažkokių įpatingų pasiūlymų su kaina.
  3. Gal buvo kiek nustebę.
  4. Reklaminė kampanija buvo graži, jautri ir matoma. Klientai apie tai nieko nesakė, tiesiog nekalbėjome apie tai.
  5. Labai graži reklama. Buvo matoma , dažnai rodydavo per TV.