11. Kaip sekėsi pasiruošimas kalėdinei prekybai? Kokia praktika pasiteisino, o ką kitąmet darytumėte kitaip?
Norėčiau ypatingus kalėdinius mėnesio pasiūlymus žinoti prieš darant rinkinius.
Kadangi vadove patapau nuo lapkričio mėnesio, tad ruoštis man asmeniškai nebuvo ką, kadangi viską ruošė Birutė. Viską stebėjau iš šalies, tad manau didesni iššūkiai bus kitąmet, kai ruošti reikės viską pačiai. :)
Pasiruošimas kalėdinei prekybai vyko sklandžiai. Pasiteisino supakuoti rinkiniai iki 10 eu ir 20 eu (kitąmet prisipakuosime dar daugiau), vyriški supakuoti labai pasiteisino būtent iš Douglas, taip pat padidinti kvapų užsakymai iš anksto(jau gruodžio pradžioje), nepritrūkome nieko.
Taip pat išankstinis maišelių pasiruošimas prie kasos, taip darbas vyko sklandžiau ir greičiau, nesusidarė ilgos eilės. Labai pasiteisino darbas ant vieno tabelio numerio. Pasiteisino paruoštukai su dovanų kuponai (pripakuota, kaukė)
Kitąmet pakuotoją pasikviesčiau dirbti nuo anksčiau.
Kalėdiniai prekybai buvome pasiruošę,tik prieš pat šventes susirgo mūsų viena kolegė,tai turėjome didesnį krūvį.
Darbus organizavome pagal kalėdinę atmintinę, sudarytą praeitais metais, todėl viskas vyko sklandžiai.
Viskas sėkmingai, kitais metais turėsime dvigubai daugiau pakuotojų, dirbsime keliomis pamainomis.
Pasiruošimas vyko pagal planą, kuris kasmet toks pat. Pradedame pakuotis įvairius rinkinius lapkričio mėnesį ir daugumą jų pardavėme.
Viskas vyko skalndžiai. Tik manome ,kad per anksti į salę išėjome su kalėdinemis prekėmis ir rinkinias. Tai jau darėme spalio mėnesį, per ilgas laiko tarpas iki didžiūjų švenčių.
Pasiruošimas vyko kaip ir kiekvienais metais puikiai(gaunam regiono vadovės kalėdinę instrukcija:)
Labai patiko, kad pasiruošimas vyko daug anksčiau. Todėl buvo laiko susidėlioti, pagalvoti, pastebėti kleintų reakcijas ir pan.