9. Dėl kokių priežasčių darėte papildomus DNC užsakymus po gruodžio 17 d.?
Nedariau
Todėl nes negavome prekių, kai darėme užsakymą ankščiau, galbūt svarbiau yra papildyti didesnių parduotuvių asortimentą, kad jų darbas vyktų sklandžiau. Neturėjome daugumos prekių, kurios būtų prisidėję prie apyvartos (visa glow kolekcija, vyriškos priemonės (prausimosi, po skutimosi priemonės, rankų kremai)) šių prekių nesame gavę iki šiol.
Papildomus DNC užsakymus darėme dėl to, kad kai kurios einamos prekės buvo išpirktos iki nulinių likučių, reikėjo pasipildyti.
Douglas užsakymus darėme tik dėl Douglas Men prekių.
Nedarėme papildomo užsakymo
-
Dėl TOP trūkstamų pozicijų.
Darėme tik minimalų užsakymą tų prekių, kurias išpirko "netikėtai":)
Nedarėm
DNC nedariau. Pritrūkau tik Ariana Grande kvepalų.