Kalėdinė apklausa 2019

7. Kokio asortimento atsisakytumėte kitais metais, dėl to, kad jį reikėjo tikrąja ta žodžio prasme „stumti“ ar „iškišti“? (Išvardyti konkrečius produktus ir nurodyti jo minusus.)

  1. Daugiau dirbom su tais brandais, kurių prastas apyvartumas...bet tai nėra blogos prekės. Sunkiau judėjo, kai kurie iš vis nepajudėjo veido rinkiniai (collistar, shiseido, biotherm, lancome, lauder, clinique), nes visi pirko BRETON rinkinį, kurio nuolaidai buvo neįmanoma atsispirti.
  2. Percy Nobleman.
  3. Stumti ar kišti klientams reikėjo Estee Lauder, Clinique ir Lancome rinkinius su miniatūromis, minusas, kad rinkiniuose nebuvo pilno dydžio produkto.
  4. Sunkiai sekėsi su Clinique rinkiniais ir visu asortimentu.
  5. LES DELICES SELFIE
  6. Neturime duomenų
  7. Nagų lakų rinkinius (neįdomūs ir brangūs); Žvakių rinkiniai (nepatiko kvapas daug kam).
  8. Tikrai smarkiai pagalvotume kokius kiekius užsakyti DNC dekoratyvo rinkinių. Jų klientai nepageidavo.
  9. Ecooking rinkiniai(negražūs, prastai atrodo,šis brendas ir šiaip neperkamas),Douglas vyriški maži rinkinukai dėžutėje,atrodo negražiai ir neįdomiai,o kaina 19,99 euro.
  10. Douglas dekoratyvinių rinkinių. Arba sumažinti jų kiekį.