Kaimo nykimas Lietuvoje

Ar skiriasi žmogus gyvenantis kaime nuo žmogaus gyvenančio mieste? (Jeigu taip, argumentuokite kodėl)

  1. Kaime gyvenantis žmogus paprastesnis ir laimingesnis.
  2. Mieste visi labiau skuba, yra labiau uzimti
  3. Kaimo zmogus yra pamirstas valstybes
  4. Taip,išsilavinimu
  5. Taip, nes mieste žmonės labiau baltarankiai.
  6. Žmonės kaime, kažkiek paprastesni
  7. Taip, skiriasi
  8. Taip, nes mieste gyvenančio žmogaus gyvenimas yra patogesnis, mažiau kasdienių rūpesčių, nereik užsiimti tokiais buitiniais darbais, kaip šilumos palaikymu, žolės pjovimu ir pan, bet žmogaus gyvenančio kaime gyvenimas yra ramesnis, labiau bendruomeniškesnis.