Kaip manote, ar miesto gyventojas skiriasi nuo kaimo gyventojo? Atsakymą argumentuokite
Kuom jie gali skirtis? Nesiskiria. Visi žmonės kaip žmonės.
Taip, miesto žmogus neskaičiuoja laiko , priešingai nei kaimo žmogus užsiimantis ūkininkavimu
Manau, kad kaimo gyventojas moka atlikti daugiau darbų ir yra savarankiškesnis, nei miesto žmogus.
Ne, nes visi žmonės lygūs ir turi turėt tas pačias teises ir pareigas kaip šalies gyventojai
Taip. Daugiau ribojimų gamtos atžvilgiu ir daugiau laisvės urbanizmo atžvilgiu
Kaimo gyventojai laimingesni
Nemanau, kad skiriasi. Gyvenamoji vieta nebūtinai turi turėti įtakos mūsų intelektui, savimonei ar išprūsimui.
Kartais taip, kartais ne. Vieno kaimo gyventojai savo poelgiais matosi, kad iš kaimo, bet būna ir tokių, kurie gyvena kaime, bet yra labai protingi ir tikrai negalėtum pagalvoti, kad jis iš kaimo.
Manau, jog priklauso nuo pačio asmens, bet dažniausiai kiek teko susidurti asmeniškai, tai skiriasi. Kaip kokiu aspektu pažvelgiama bus
Manau, kad ne. Gali skirtis tik dėl to, kokioje šeimoje gimė.