Ką manote apie mokslo metų ilginimą kitais metais?
Mokymosi planuose numatyta tolygiau paskirstyti mokymosi krūvį per metus, keliomis dienomis pavėlinant mokslo metų pabaigą. 2016 m. 1-4 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 3 d. (dabar iki gegužės 31 d.), 5-11 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 10 d. (dabar iki birželio 5 d.). 2017 m. pradinukai mokyklą lankytų iki birželio 9 d., 5-11 kl. mokiniai – iki birželio 16 d.
Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Jūsų mokymosi lygmuo:
Kiek vasaros jūs šiuo metu einate į mokyklą?
Ką manote apie tokį valdžios sprendimą prailginti mokslo metus?
Jūsų variantas
- Nesutinku! Tai yra tikra nesamonė
- Absoliučiai nesutinku.
Ar jau nusprendėte kaip reaguosite į tai? Jei taip, tai kaip?
Jūsų variantas
- Neisimę į mokyklą, nes ten mes tik sedėsim, o su telefonais žaisti pamokų metu neleis.
- Eisiu, bet planuojame pamitinguot truputuką
- Neeisiu į mokykla... Ateisiu tik į paskutini skambuti..
- paduosiu į teismą
- Eisiu į mokyklą kaip įprastai,tačiau tikrai nebūsiu susikaupusi ir mokslai vasarą tikrai nerūpės.
- visiškai neeiciau i mokykla rizikuodamas turėti problemų
- Neisiu į mokyklą
- Neisime į nei vieną pamoką.
- Privalėsiu eiti, kad ir kokia nesamonė tai yra.