Ką manote apie mokslo metų ilginimą kitais metais?

Mokymosi planuose numatyta tolygiau paskirstyti mokymosi krūvį per metus, keliomis dienomis pavėlinant mokslo metų pabaigą. 2016 m. 1-4 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 3 d. (dabar iki gegužės 31 d.), 5-11 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 10 d. (dabar iki birželio 5 d.). 2017 m. pradinukai mokyklą lankytų iki birželio 9 d., 5-11 kl. mokiniai – iki birželio 16 d.

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūsų mokymosi lygmuo:

Kiek vasaros jūs šiuo metu einate į mokyklą?

Ką manote apie tokį valdžios sprendimą prailginti mokslo metus?

Jūsų variantas

  1. Nesutinku! Tai yra tikra nesamonė
  2. Absoliučiai nesutinku.

Ar jau nusprendėte kaip reaguosite į tai? Jei taip, tai kaip?

Jūsų variantas

  1. Neisimę į mokyklą, nes ten mes tik sedėsim, o su telefonais žaisti pamokų metu neleis.
  2. Eisiu, bet planuojame pamitinguot truputuką
  3. Neeisiu į mokykla... Ateisiu tik į paskutini skambuti..
  4. paduosiu į teismą
  5. Eisiu į mokyklą kaip įprastai,tačiau tikrai nebūsiu susikaupusi ir mokslai vasarą tikrai nerūpės.
  6. visiškai neeiciau i mokykla rizikuodamas turėti problemų
  7. Neisiu į mokyklą
  8. Neisime į nei vieną pamoką.
  9. Privalėsiu eiti, kad ir kokia nesamonė tai yra.

Miestas, kuriame mokotės:

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą