Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
Autorius: mokine16
Ką manote apie mokslo metų ilginimą kitais metais?
48
prieš beveik 11m.
Mokymosi planuose numatyta tolygiau paskirstyti mokymosi krūvį per metus, keliomis dienomis pavėlinant mokslo metų pabaigą. 2016 m. 1-4 kl. mokiniai mokytųsi iki birželio 3 d. (dabar iki gegužės 31 d.),...