Ką galvojate apie pilietiškumą?https://apklausa.lt/private/forms/ka-galvojate-apie-pilietiskuma-j8kagsy

Kodėl taip manote?

  1. Nes 6ix9ine yra dievas
  2. Todėl, kad mylėdami kitus išmokstame mylėti save toks koks esi. Tikras ryšys yra nuoširdi meilė.
  3. Tik kartu galime sukurti kažką svarbaus savo bendrai gerovei, saugumui
  4. Nes pati stengiuosi elgtis ir taip atrodo turėtų elgtis kiti
  5. Nes Lietuva be kalbos .be parociu ir be istorijos saknu - prarastu savo esybe ir autentiskuma.Kiekvienas lietuvis savo sirdyje turi nesiotis bent dalele lietuviskumo
  6. Nes aš pilietis valstybės, kurioje gyvenu :)
  7. Taip manau dėl to, kad pilietiškumas ir pilietis privalo šią sąvoką suvokti kaip pareigą ir atsakomybę.
  8. Nezinau seip Ir viskas?
  9. Nes jei valstybei gerai, gerai ir visiems joje gyvenantiems.
  10. Dori, sąžiningi ir aktyvūs piliečiai- visuomenės ir valstybės gerbūvio pagrindas. (48)