Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip dažniausiai praleidžiate laisvalaikį karantino metu?

  1. Beveik visą laiką kai nedarau mokyklos darbų
  2. Prie telefono, kompiuterio, retkarčiais piešiu.
  3. Valgau miegu serialai