Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip dažniausiai praleidžiate laisvalaikį karantino metu?

  1. Žiūriu televizorių, kalbu telefonu su draugais, leidžiu laiką su šeima.
  2. Darydama namų darbus, išvažiuodama į sodą, leisdama laiką su šeima arba senas geras būdas netflix and chill :)
  3. Žiūriu filmus, skaitau, piešiu, klausausi muzikos.
  4. Žiūrint serialus, leidžiant laiką su šeima.
  5. ziuriu filmus
  6. Darau ivairius asmenybes testus, manau gydausi sunkia depresija, iseinu i lauka ikvepti gryno oro, intensyviai sportuoju kad buciau skinny legend
  7. Dažnai
  8. Mokausi, ziuriu serialus
  9. Šoku taip pat turi online pamokas šokių, piešiu, vaikštau lauke kartais ir dainuoju kai užeina.
  10. Užsiimdama savo mėgstamom veiklom