Labai gera manau mokymasis namuose nesudaro daug bloblemų apart per didelio krūvio
dziaugiausi
Galvojau, jog tęsis trumpiau
Džiaugiausi
Labai nustebau, tačiau džiaugiausi.
Karantinas nėra gerai, bet džiaugiausi, kad jis apsaugos mus nuo viruso jei jo laikysimės.
Linksma
Iš pradžių apsidžiaugiau, kad nereiks į mokyklą, bet labai greit nusibodo ir pasidarė sunku
O DIE VE. Ar as miriau ir patekau i roju?
Galėsiu paiilsėti