Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kokia buvo jūsų reakcija kai sužinojote ,kad bus karantinas?

  1. Jutau baimę.
  2. Nenustebau iš tiesų.
  3. Neutrali
  4. Buvau laiminga
  5. niekur neinu ir kai karantino nera tai nieko tokio
  6. Labai apsidziaugiau ir del to mokytojai turetu sunerimti, nes mokiniai dziaugiasi pasaulime pantademija
  7. Laiminga!
  8. Is pradziu apsidziaugiau Nes atrode kad bus smagu atsikvept nuo mokslu bet kai jis uzsititese taip ilgai tai nebera taip faina
  9. Tikrai nemeluosiu neapsidžiaugiau , nes tas žinojimas kad nebus galima per daug išeiti į lauką ir mažai su kuo susitikti tai jo nekažką.
  10. Buvau nustebusi, nes nesitikėjau