Jutau baimę.
Nenustebau iš tiesų.
Neutrali
Buvau laiminga
niekur neinu ir kai karantino nera tai nieko tokio
Labai apsidziaugiau ir del to mokytojai turetu sunerimti, nes mokiniai dziaugiasi pasaulime pantademija
Laiminga!
Is pradziu apsidziaugiau Nes atrode kad bus smagu atsikvept nuo mokslu bet kai jis uzsititese taip ilgai tai nebera taip faina
Tikrai nemeluosiu neapsidžiaugiau , nes tas žinojimas kad nebus galima per daug išeiti į lauką ir mažai su kuo susitikti tai jo nekažką.
Buvau nustebusi, nes nesitikėjau