Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kokia buvo jūsų reakcija kai sužinojote ,kad bus karantinas?

  1. Labai gera manau mokymasis namuose nesudaro daug bloblemų apart per didelio krūvio
  2. dziaugiausi
  3. Galvojau, jog tęsis trumpiau
  4. Džiaugiausi
  5. Labai nustebau, tačiau džiaugiausi.
  6. Karantinas nėra gerai, bet džiaugiausi, kad jis apsaugos mus nuo viruso jei jo laikysimės.
  7. Linksma
  8. Iš pradžių apsidžiaugiau, kad nereiks į mokyklą, bet labai greit nusibodo ir pasidarė sunku
  9. O DIE VE. Ar as miriau ir patekau i roju?
  10. Galėsiu paiilsėti