Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kokia buvo jūsų reakcija kai sužinojote ,kad bus karantinas?

  1. is pradziu apsidziaugiau, labai greit atsibodo
  2. Nežinau... 1. Laiminga, kad nereikės į mokyklą. 2. Nusivylus ir nuliūdusi, kad reikės mokytis iš namų.
  3. Iš pradžių buvo džiaugsmas, kai sužinojau kad nereikės būti mokykloje. Bet kai prasidėjo nuotolinis mokymasis iškilo šiokių problemėlių
  4. Jega
  5. apsidžiaugiau, galvojau kad pailsėsiu.
  6. Apsidžiaugiau
  7. Gera
  8. Yay
  9. Meow
  10. valio