Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip jaučiatės viso šio karantino metu?

  1. Jaučiuosi gerai ,berandu priežasties jaustis blogai . Tikiuosi moksli netai baigsis Birželio pirma nes tikra nesamonė vidurį vasaros tokioi situocijoje eiti į mokyklą . Karantinas daug problemų tikrai nepadarė
  2. blogai, noriu grizt imokykla, daug sveikatos problemu
  3. Pasiilgęs gyvenimo
  4. Pavargusi
  5. Jaučiuosi pakankamai gerai, tačiau jaučiu didelį spaudimą.
  6. Jaučiuosi gan gerai.
  7. Gerai
  8. Pavargusi, viskas nusibodę
  9. Zeba
  10. Gerai