Ką galvojate apie karantiną? - kopija

Kaip jaučiatės viso šio karantino metu?

  1. Saugiai, vienišai, pasiilgau draugų, daugiau veikslos, norisi kad greičiau viskas baigtusi.
  2. Iš pradžių buvo labai sunku, tada pripratau, o dabar darosi sunku pakelti karantiną! BET Į MOKYKLĄ DVIEM SAVAITĖM GRĮŽTI NENORIU.
  3. Jaučiuosi nei per daug prastai, nei per daug gerai.
  4. Puikiai
  5. puikiai
  6. Daug geriau nei pries tai
  7. Patenkintai
  8. Normaliai
  9. Gerai, bet kartais būna per daryt streso ir nuovargis dabar didžiulis pasireiškė.
  10. Viskas gerai, tik trūksta bendravimo