Jaučiuosi gerai ,berandu priežasties jaustis blogai . Tikiuosi moksli netai baigsis Birželio pirma nes tikra nesamonė vidurį vasaros tokioi situocijoje eiti į mokyklą . Karantinas daug problemų tikrai nepadarė
blogai, noriu grizt imokykla, daug sveikatos problemu
Pasiilgęs gyvenimo
Pavargusi
Jaučiuosi pakankamai gerai, tačiau jaučiu didelį spaudimą.