Saugiai, vienišai, pasiilgau draugų, daugiau veikslos, norisi kad greičiau viskas baigtusi.
Iš pradžių buvo labai sunku, tada pripratau, o dabar darosi sunku pakelti karantiną! BET Į MOKYKLĄ DVIEM SAVAITĖM GRĮŽTI NENORIU.
Jaučiuosi nei per daug prastai, nei per daug gerai.
Puikiai
puikiai
Daug geriau nei pries tai
Patenkintai
Normaliai
Gerai, bet kartais būna per daryt streso ir nuovargis dabar didžiulis pasireiškė.
Viskas gerai, tik trūksta bendravimo