Kaip manote ar pėsčiųjų ir dviračių maršrutai į mokyklas ir darželius yra saugūs? Gal galite įvardinti jūsų manymu nesaugiausias vietas šalia jų?
- saugumas priklauso nuo to kas ant to dviracio sedi ir kaip vaziuoja
- saugus
- Sodu gatvej esantu asocialiu seimu namas. Viena karta is jo isvaziuojantis, vos nepartrenke
- Nežinau, nesinaudojame (vykstame iš kaimo automobiliu)
- saugūs
- -
- neturiu nuomonės
- Vakare nelabai saugus dviračių takas aplink tvenkinius
- Manau, kad yra pakankamai saugūs.