Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip manote ar pėsčiųjų ir dviračių maršrutai į mokyklas ir darželius yra saugūs? Gal galite įvardinti jūsų manymu nesaugiausias vietas šalia jų?

  1. Gudzioniu g. Yra isvis nesaugi, o eismas vyksta nuolatos
  2. Chemikų gatvėje prie Vareikio ir Samulevičiaus mokyklų
  3. Blogai
  4. Nepakankamai saugūs.
  5. Neturiu nuomonės
  6. Negaliu.
  7. reikia kirsti labai judrias gatves. Neužtikrintas mokyklose dviračių saugumas.
  8. Nežinau tokių.
  9. neturiu nuomonės
  10. dviračių maršrutai nėra saugūs vieno todėl, kad ne visur yra dviračių takai, o automobiliams skirtu keliu važiuoti yra pavojinga (ypač jaunimui). Pėstiesiems gana nesaugu ties laiptais (ir vienais, ir kitais, kuriuos jau vardinai) ankstyvais žiemos rytai, kai dar tamsu, ir vėliau vakare, kai prietema būna.