Kaip manote ar mieste yra pakankamai vaizdo stebėjimo kamerų ir jaučiatės saugiai? Kur jūsų nuomone reikėtų įrengti papildomų vaizdo stebėjimo kamerų?
- Gyvenamuose mikrorajonuose
- Jos mieste neveikia
- Mažai. Kiek žinau planuojama įrengti papildomai.
- aš jaučiuosi saugi
- -
- dviračių takas turėtų būti labiau stebimas
- Trūksta kamerų atokesnėse vietose: prie Neries. Taip pat pavojingi laiptai į Rimkų mikrorajoną, laiptai turėtų būt stebimi, taip pat Kosmonautų g. rajonas yra nesaugus.
- Taip.