Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip manote ar mieste yra pakankamai vaizdo stebėjimo kamerų ir jaučiatės saugiai? Kur jūsų nuomone reikėtų įrengti papildomų vaizdo stebėjimo kamerų?

  1. neturiu nuomonės situo klausimu, nes kameros neapsaugos manęs tik pasakys kas nutiko tuo momentu
  2. Papildomos vaizdo stebėjimo kameros turi būti įrengtos ir ant dviračių takų. Didesniam saugumui, ypač tamsiu paros metu reikia užtikrinti gatvių apšvietimą.
  3. Galėtų daugiau stebėti užmiesčio, nes žmonės ten labai siukslina
  4. Kamerų yra, bet jo neveikia..... Tiksliau stebėjimas nevykdomas. Nesijaučiu saugi niekur, ypač vakarais.
  5. manau jų gal ir pakankamai, bet neteikia jokios naudos
  6. Mieste kameru daug, galetu labiau, stebeti uzmiescius.
  7. Manau pakanka
  8. Blogai
  9. Nepakankamai. Būtų gerai kameras įrengti kiekvieno daugiabučio kieme
  10. Papildomų stebėjimo kamerų mana ureikėtų įrengti prie mokyklų mėsčiųjų perėjų, kai vaikai tiesiog bėga, šoką po mašinų ratais.