Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Ar valstybė turėtų skatinti naudoti ekologišką kurą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?

  1. taip. lengvatomis.
  2. Taip. Sumažinti kuro akcizus.
  3. Turėtų teikti daugiau informacijos
  4. be abejo. mažindama jo kainą, remdama tam tikru kiekiu prasčiau gyvenančius asmenis.
  5. taip,daugiau viesos informacijos
  6. ne
  7. Nežinau
  8. Taip. Kainų mažinimu.
  9. Taip. Baudos.
  10. Mažinti kainas, ir ne tik kurui