Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Ar valstybė turėtų skatinti naudoti ekologišką kurą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?
Taip turėtų, mažindama tokio kuro kainas.
Gal
Viskas priklauso nuo tokio kuro kainos, automobilio išlaikymo kaštų.
Nezinau
Turėtų. Mažesnė ekologiškų degalų kaina skatintų vartojimą.
Taip
Taip, mažinant PVM
Neturiu nuomonės
Informuoti piliečius apie jo naudą.
Toks klausimas net neturi iškilti. Mes turime rūpintis ateitimi, turėti strateginį mastymą, o ne taktinį. Žinoma, lemiamas veiksnys - kaina, nes lietuvis dar nėra toks pilietiškas, kad pirmoje vietoje statytų ekologiją ir švarą. Visų pirma tai turi būti pasiekiama lygiai taip pat lengvai kaip įprastinis kuras.