Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Ar valstybė turėtų skatinti naudoti ekologišką kurą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?

  1. Taip turėtų, mažindama tokio kuro kainas.
  2. Gal
  3. Viskas priklauso nuo tokio kuro kainos, automobilio išlaikymo kaštų.
  4. Nezinau
  5. Turėtų. Mažesnė ekologiškų degalų kaina skatintų vartojimą.
  6. Taip
  7. Taip, mažinant PVM
  8. Neturiu nuomonės
  9. Informuoti piliečius apie jo naudą.
  10. Toks klausimas net neturi iškilti. Mes turime rūpintis ateitimi, turėti strateginį mastymą, o ne taktinį. Žinoma, lemiamas veiksnys - kaina, nes lietuvis dar nėra toks pilietiškas, kad pirmoje vietoje statytų ekologiją ir švarą. Visų pirma tai turi būti pasiekiama lygiai taip pat lengvai kaip įprastinis kuras.