Turėtų, tačiau jį pasikrauti galima tik didmiesčiuose, o tai kol kas yra problema. Galbūt ateityje.
Būtų šaunu jei savivaldybė prisidėtų prie elektromobilių įsigijimo. Nors valstybiniu lygmeniu tai stringa.
neturiu nuomonės
Taip. Kompensuoti sąnaudas.
neturiu nuomonės
turėtų, siekiant prisidėti prie užterštumo mažinimo. Gal kompensuojant kokią nors sumą automobilio įsigijimo vertės?
neturiu nuomones
ne
Taip, įrengti elektromobilių pasikrovimo stoteles.
Gal ir turėtų. Tačiau atsižvelgiant į jų kainą, galėtų būti numatytas tokių automobilių išlaidų dalinis kompensavimas