Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Ar valstybė turėtų skatinti elektromobilių įsigijimą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?

  1. taip, lengvatomis
  2. BŪTINAI TURI!! pirmas dalykas reikia pakrovimo stotelės Jonavoje, antra reikia lengvatų juos įsigyti ir kad būtų pigesnė eksplotacija
  3. Taip turėtų skatinti mažinant (dalinai kompensuojant) tokių automobilių įsigijimo kaštus.
  4. Taip
  5. Manau, kad Jonavoje nėra nei vienos stovėjimo aikštelės su elektromobilių įkrovimo vieta. Kodėl turėčiau pirkti transporto priemonę, jei net savo mieste negaliu pasirūpinti jos "kuru"?
  6. Taikyti isogijimui nuolaidas
  7. Įrengti patogias pakrovimo vietas
  8. Taip
  9. Taip, skiriant dotacijas.
  10. Neturiu nuomonės