Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate rajono savivaldybės pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
Patenkinamai, nes šaligatviai vietomis labai ištrupėję, iškilnoti
puikiai
gerai.
neblogai, kelias pakankamai sutvarkytas. bet sąlygų keliauti dviračiu nuo Rimkų nėra.
gerai
gerai
Reikia išasfaltuoti gudžionių gatvę, kadangi ten labai ramus rajonas su draugais nuolatos važiuojame pasivažinėti tenais, po Bazilionių mišką kadangi ten pušynas.
manau, geras
Dviračiu nėra galimybės atvažiuoti, nes Vasario 16-osisos g. nėra dviračių takų, o pėsčiomis- baisūs šaligatviai