Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate rajono savivaldybės pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).

  1. Patenkinamai, nes šaligatviai vietomis labai ištrupėję, iškilnoti
  2. puikiai
  3. gerai.
  4. neblogai, kelias pakankamai sutvarkytas. bet sąlygų keliauti dviračiu nuo Rimkų nėra.
  5. gerai
  6. gerai
  7. Reikia išasfaltuoti gudžionių gatvę, kadangi ten labai ramus rajonas su draugais nuolatos važiuojame pasivažinėti tenais, po Bazilionių mišką kadangi ten pušynas.
  8. manau, geras
  9. Dviračiu nėra galimybės atvažiuoti, nes Vasario 16-osisos g. nėra dviračių takų, o pėsčiomis- baisūs šaligatviai
  10. normaliai