Kaip vertinate rajono savivaldybės pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Gerai
- 9/10
- Iš 10 balų 10
- Geras
- dažniausiai vykstu automobiliu, nes nėra kur palikti dviračio.
- Nezinau
- -
- patenkinamas
- Susisiekimas geras.
- Susisiekimas geras