Kaip vertinate miesto autobusų stoteles (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): patogumas, saugumas, informacijos pateikimas, kt.
- Normaliai.
- Nesinaudoju
- gerai
- gerai.
- saugu naktį niekur nebūna (nėra ko ten ir stovėti). O šiaip stotelės neblogos.
- puikiai
- gerai
- gerai
- Nors viesuoju nesinaudoju, bet stoteles musu siaip sau
- nesinaudoju