Kaip vertinate miesto autobusų stoteles (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): patogumas, saugumas, informacijos pateikimas, kt.
- 6/10
- Iš 10 balų 10
- Normalios
- neturiu nuomonės.
- Apsviesti
- -
- normaliai
- kaikurias stotelias reikia atnaujinti, galbūti padaryti su stogu dėl komforto laukiant autobuso
- Nesinaudoju viešuoju transportu. Pastabų neturiu.
- Labiau apšviesti reikia