Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate miesto pėsčiųjų ir dviračių takus (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takų išdėstymas, takų plotis, galimybė ateiti ar atvažiuoti dviračiu iki tako, suoliukai, apšvietimas, takų tęstinumas, kt.
suoliukų gal ir reiktų daugiau
labai blogai, Lietavos mikrorajone bandė atnaujinti, bet sudarkė ir paliko, pėsčiųjų takai labai blogi tarp 15-17 namų, galima kojas išsisūkti, kai kuriuos takus nuardė ir paliko turime vaikščioti per žemę, šitą "grožį" padarė Jonavos hidrotechnika. Įrengė suoliuką prie namo, tai renkasi jaunimas ir triukšmauja, ramybės nėra.
-
puikiai
8/10. Labai laukiam dviračių tako iki Šveicarijos, kad galima būtų saugiau pasiekti dviračiu Kauną.
Rimkų mikrorajone apskritai nėra dviračių takų ir kad patekti į dviračių taką, reikia daryti didelį ratą.
Galėtu dviračių taka ikurti ir uz miesto, kokiam misko parkelyje, miestui to labai truksta.
Dviračių takai sakyčiau geri.
Ne visi takai pritaikyti pėstiesiems ir dviratininkams, dažnai dviračių taku vaikšto pėstieji ir atvirkščiai; privažiuoti prie dviračių takų yra nepatogu, tenka važiuoti gatve, kirsti žiedinę sankryžą.
Galetu mieste atsirasti misko parkas, kuriame butu galima atvykti su dviraciais, iskylauti su seima.