Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate miesto pėsčiųjų ir dviračių takus (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takų išdėstymas, takų plotis, galimybė ateiti ar atvažiuoti dviračiu iki tako, suoliukai, apšvietimas, takų tęstinumas, kt.
puikiai
gerai
takai geri, susisiekimas patogus, truksta susisiekimo su naujausiu dviraciu taku prie garazu
Paciam mieste viskas gerai. Bet vakare turetu patruliuot daugiau pareigunu, nes geriantys asmenys renkasi ant suoliuku su alkoholiu
Trūksta miestui parko, kuriame su dviračiu galima būtų pavažinėti. Takų tęstinumas, galėtų būti nuo Achemos ir pro bazilionių nuostabų miška.
Negaliu vertinti. Mes su šeima važiuojame savo gyvanamosios vietos apylinkėse (t. y. kaimais)
Puikiai
gerai
ne visas takų ilgis yra apšviestas
Reiktų platesnių takų, patogesnio važiavimo dviračiais mieste, mažai nuovažų. Iki tako nuvažiuoti nesaugu, tenka važiuoti kiemais, aukštais bortais, įveikti nemažai nepatogumų