Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Šveicarija (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- nesinaudoju
- Negaliu vertinti. Mes su šeima važiuojame savo gyvanamosios vietos apylinkėse (t. y. kaimais)
- nevertinu - nesinaudoju
- -
- nesinaudoju
- Judri gatvė, mažas saugumo jausmas
- Gerai.