Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Šveicarija (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).

  1. Neturiu nuomonės.
  2. Taip pat kaip su Achema.
  3. Infrastruktūros nėra. Važiuoti pagrindine gatve man nesaugu.
  4. Nevažinėju
  5. reikia dviračių tako, nesaugu gatve
  6. negaliu pakomentuoti, ten nevažiuoju.
  7. nevažiuoju
  8. nepakankamai saugi
  9. gerai
  10. Laaabai blogai. Vyrui teko dirbt Karmelevoj ir jis vaziuodavo i ja dviraciu, tad atkarpa iki sveicarijos tragiska