Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.
Susisiekimas yra tačiau kelio atkarpa už tilto Achemos pusėje labai nelygus ir nelabai malonu važiuoti tokiu keliu. Norėtųsi truputį remonto, nes kelio danga jau turbūt skaičiuoja daugiau nei 15 metų.
Link Achemos važiuojant galėtų būti įrengti suoliukai bei tako apšvietimas. Aš dviračio neturiu, bet manau, kad kitiems dviratininkams būtų patogu.
Labai prastai. Dviračiu važiuoti Gudžionių gatve (būtų patogiausia važiuojant iš Koncepto)- savižudybė. Neteko matyti mieste žvyrkelio XXI a. Apšvietimo nėra, kelias neasfaltuotas, duobėtas, greideriavimas juokingas. Pageidavimas - sutvarkyti bent jau miesto infrastruktūrą. Raskite Lietuvoje miestą, kuris turėtų viduje žvyrkelių.
Su Achema - reiktų sutvarkyti dviračių taką Taurostos gatvėje. Sujungti mieste jau įrengtus dviračių takus pvz. : Laukagalių ir panerių gatvėse.
Nevažinėju
gerai
negaliu pakomentuoti, ten nevažiuoju.
nevažiuoju
nesinaudoju
truksta susisiekimo su nauju dviraciu taku esanciu prie garazu