Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.

  1. persikėlus per achemos tiltą, norėtusi sutvarkytų dviračių takų, nes labai nelygus kelias
  2. Gerai
  3. Beveik garai: man pakeliui yra 3 nesutvarkytos dviračių tako atkarpos (miškelis prieš kapines, atkarpa po geležinkelio tiltu, atkarpa nuo Achemos iki Jonavos kairiajame upės krante).
  4. Baisi, takas senas ir daugiau užtikrina žalą nei saugų eismą. Iš 10 balų tik 5
  5. Su Gudžionių g. labai prastas susisiekimas ir su dviračiu ir su automobiliu.
  6. Nemoku dviračiu važiuoti ir nevažiuoju
  7. Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
  8. Kodel tik Achema? Kodel niekas neatkreipia demesio i imones kurios yra it kitur? Pvz gudzioniu g. Daug imoniu, o privaziavimas labai prastas
  9. Jei su masina prastas kelias vaziuoti gudIoniu g. Su dviraciu isvis
  10. -